אודות החברה

משתלת ירוק במושב מתמחה בניתוק, עקירה והעתקת עצים בוגרים בשיטה ייחודית. משתלות ירוק במושב החלה דרכה בשנת 1996, והוקמה על ידי חיים רוטרו וטוביה יוסף, בני מושב נווה ירק. כבר בתחילת דרכה, משתלת ירוק במושב, יצרה ייחודיות  בתחום עקירת עצים בגוש קטן תהליך מתבצע באמצעות ציוד משוכלל וחדיש: עוקרן המשלב סכין ניתוק ומנוף. תהליך העקירה מהיר ואינו פוגע בחיי העץ. 

במהלך השנים יישמו שיטה זו בארץ, ובהצלחה - בכל סוגי עצי הפרי. חשוב לציין כי העצים לעולם אינם נמכרים מיד לאחר העקירה, שכן עליהם לעבור תהליך אקלום של מספר חודשים בתוך גוש אדמה קומפקטי וקל לניוד. תהליך האקלום מבטיח את ההתאקלמות המחודשת של העץ בסביבתו החדשה.

משתלת ירוק במושב מספקת את כל סוגי עצי הפרי וכן עצי נוי. הצוות המיומן והמנוסה מציע פתרונות יעילים, חסכוניים ומקצועיים לעקירה וניתוק עצים בכל גודל, בכל סוג אדמה ובכל מזג אוויר.

כיום משתלת ירוק במושב נחשבת לאחת המשתלות המובילות בארץ, בתחום עצי הנוי והפרי הבוגרים. משתלת ירוק במושב כוללת מגוון עצום של עצים. אצלנו הלקוח מקבל ליווי מלא, משלב הייעוץ לגבי נטיעת העץ המתאים  לגינה או לאזור ועד לבחירתו במשתלה, הכנתו והובלתו למקום הנטיעה החדש, תוך כדי מתן ייעוץ מקצועי ואדיב. המקצועיות שלנו, הניסיון שלנו מספקים לנו את הביטחון לתת לכם אחריות מקצועית לקליטתו של העץ בבית הלקוח. ניתן לקבל אצלנו שירות הובלה על ידי מנוף ושתילה בכל הארץ. בין לקוחותנו: משתלות, בעלי מטעים, רשויות מקומיות, גננים ולקוחות פרטיים רבים. בנוסף, אנו משווקים מגוון רחב של סלעים למיניהם, טוף לסוגיו השונים, אדני רכבת, חלוקי נחל ועוד פריטים רבים שיסייעו לכם לסדר ולשדרג את הגינה. במפעל החיים משנות החמישים, מיוצרים עשרות דגמים של ריהוט לגן, לרחוב, לכניסות בתים, לובים ובניינים. 

חברת ירוק במושב רכשה את מוצרי בורוכוביץ תעשיות מוצרי בטון לחברה עשרות דגמים של עציצים ואדניות מבטון, גרנוליט, טרה קוטה, פי.וי.סי, פלסטיק, ו-G.R.C. מייצור עצמי ויבוא.

כמו כן, אנו מבצעים הזמנות מיוחדות לפי דרישת המזמין.החברה מתחייבת שהמוצרים הינם באיכות וגימור מעולים תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים.

  

Powered by Artvision | Truppo Websites